Výsledky projektu 2018/2019
Oznámenie
o výsledkoch hodnotenia tretieho ročníka programu EPAS
(European Parliament Ambassador Schools) Slovensko
Školský rok 2018/2019
Plaketu Ambasádorská škola Európskeho parlamentu a certifikáty senior a junior ambasádorov a ambasádoriek získavajú školy:
Bratislavský samosprávny kraj:
Škola pre mimoriadne nadané deti a Gymnázium, Teplická 7, 831 08 Bratislava
Trnavský samosprávny kraj:
Stredná odborná škola záhradnícka, Brezová 2, 921 77 Piešťany
Trenčiansky samosprávny kraj:
Gymnázium, Školská 2, 018 41 Dubnica n/Váhom
Nitriansky samosprávny kraj:
Gymnázium Hansa Selyeho, Biskupa Királya, 945 01 Komárno
Obchodná akadémia, Bolečkova 2, 950 50 Nitra
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Budovateľská 32, 945 01 Komárno
Žilinský samosprávny kraj:
Gymnázium, Javorová 5, 015 21 Rajec
Obchodná akadémia, Radlinského 1725/55, 026 01 Dolný Kubín
Banskobystrický samosprávny kraj:
Stredná odborná škola, Bystrická 4, 966 81 Žarnovica
Prešovský samosprávny kraj:
Gymnázium, Dukelská 30, 087 20 Giraltovce
Obchodná akadémia, Murgašova 94, 058 22 Poprad
Spojená škola, Ľudmily Podjavorinskej 11, 080 05 Prešov
Stredná odborná škola elektrotechnická Poprad-Matejovce, Hlavná 1400/1, 05951 Poprad-Matejovce
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4, 071 01 Michalovce
Súkromná spojená škola, Biela voda 2, 060 01 Kežmarok
Košický samosprávny kraj:
Evanjelické gymnázium J.A. Komenského, Škultétyho 10, 040 01 Košice
Hotelová akadémia, Južná trieda 10, 040 01 Košice
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, 040 01 Košice
Stredná zdravotnícka škola, Kukučínova 40, 041 37 Košice
Súkromná stredná odborná škola, Bukovecká 17, 040 12 Košice
Súkromné osemročné gymnázium , Dneperská 1, 040 12 Košice
Nasledujúce 4 ambasádorské tímy získavajú exkurziu do sídla EP v Štrasburgu (podľa abecedy):
Ambasádorský tím Gymnázia v Dubnici n/Váhom
Ambasádorský tím Gymnázia v Giraltovciach
Ambasádorský tím Súkromnej strednej odbornej školy Bukoveckej v Košiciach
Ambasádorský tím Školy pre mimoriadne nadané deti a Gymnázia v Bratislave
Ocenenie za výkon pre senior ambasádora/ambasádorku spojené s krátkym vzdelávacím pobytom v Bruseli získavajú (podľa abecedy) *:
Ing. Janka ANDRISOVÁ
Obchodná akadémia, Dolný Kubín
PhDr. Miriam BÖSZÖRMÉNYIOVÁ
Stredná zdravotnícka škola, Košice
Ing. Iveta GARBINSKÁ
SOŠ elektrotechnická, Poprad - Matejovce
PhDr. Jana MAŠLONKOVÁ
Súkromná spojená škola, Kežmarok
Mgr. Drahomíra MARJOVÁ
SOŠ obchodu a služieb, Michalovce
Ing. Jana TRNKOVÁ
SPŠ elektrotechnická, Košice
Náhradníci:
Mgr. Ján ANDRIS
Obchodná akadémia, Dolný Kubín
Mgr. Janka ČORBOVÁ
Gymnázium, Giraltovce
PaedDr. Jarmila JANČOVÁ
Obchodná akadémia, Nitra
Mgr. Oto SÁSIK, PhD.
Súkromná spojená škola, Kežmarok
*Ocenené senior ambasádorky a ambasádori sú zo škôl, ktoré sa nezúčastnia na exkurzii do Štrasburgu.